Introducing

Lean Into It

Designed to teach you how to eat, without giving up your favorite foods.

Welcome to ‘Lean Into It’

Lean Into It is an 8-week nutrition plan, designed to teach our clients how to eat well and live well. Whether you’re here to learn how to eat to lose weight or eat to build lean muscle, you will optimize your health and get your body into fat burning mode.

Join us for the next challenge, on

MARCH 3RD 2020!

Supplies Included!

1) ‘Lean Into It’ + kit : $99 -This product comes with all of the supplies and 8 weeks of guidance through the program.

2) ’Kit Only’ : $39 – This product comes with all of the supplies listed above, but you won’t be part of the online group, receiving guidance on the program.

3) ‘Lean Into It’ only : $79 – This product includes the program and guidance, but not the kit of supplies.

4) ‘Lean Into It 2PH’ : $139 – 2 Per Household, meaning you can do this program with a housemate or relative and you will receive 1 Kit between the two members, but both members will be added to the closed group for participation and guidance in the program.

5) Additional sample pack of 4 : $8 – This will add 4 more flavors of protein to your kit, allowing you to try all 6 flavors.

Proof not promises!

7 Simple Tips to Eating Clean

Download your free PDF copy Here!

Or Join us for the Next Challenge!

Starting MARCH 3RD 2020!

Copyright © 2020| All Rights Protected by leanintoitwithshelly.com